Czym jest Matcha?

Prawdziwa matcha to znany już w starożytności odcień japońskiej zielonej herbaty, która jest częścią kultury buddyjskiej Zen od wielu stuleci. Autentyczna matcha to tylko drobne, najwyższe liście krzewu herbacianego (bez żył i łodyg), powoli roztarte  kamieniem do  ultra-delikatnego proszku, który rozpuszcza się w gorącej wodzie. Jest to jedyna forma herbaty w której cały liść jest zużywany, co daje 100% potężnego arsenału składników odżywczych, witamin, minerałów, przeciwutleniaczy i aminokwasów, co świadczy o tym że matcha jest jednym z najzdrowszych napojów na ziemi. Aby poczuć siłę działania  jednej porcji matcha, trzeba pić co najmniej dziesięć filiżanek zwykłej zielonej herbaty. Jako DōMatcha® jesteśmy dumni z naszej autentyczności i jakości.

Matcha jest antyoksydantem (EGCG) Elektrownią! 

Matcha to herbata bogata w EGCG i jest silnym antyoksydantem.Test Czym jest DoMatchaORAC opracowany przez USDA, odkrył, że posiada znacznie więcej przeciwutleniaczy niż granaty, jagody lub nawet kapusta. Matcha według oceny ORAC posiada potężną dawkę 1384 jednostek/g, w porównaniu z granatu za 29 jednostek/g, jagody 24 jednostek/g lub jarmuż 18 jednostek/g.

Matcha zapewnia przedłużony zapas energii na okres do 4 godzin, więc nigdy nie doświadczysz „katastrofy”, nagłego spadku formy, który następuje podczas picia kawy. Ponadto, w odróżnieniu od kawy, odczyn kofeiny w matcha jest alkalizujący nie kwasowy.

Matcha zawiera do 137 razy więcej  EGCG niż wszystkie inne herbaty!

Matcha jest największym naturalnym źródłem L-teaniny! 

Matcha jest najwyższym źródłem naturalnej  L-teaniny, rzadkiego aminokwasu, który pomaga osiągnąć stan relaksu i koncentracji. To synergistyczne działanie z kofeiną, wpływające na koncentrację ING i jasność umysłu, ale bez nerwowego działania, charakterystycznego dla kawy.

L-teanina tworzy poczucie dobrego samopoczucia, pomaga w podejmowaniu wyzwań w życiu codziennym. Matcha zawiera 6 razy więcej aminokwasów niż większość powszechnie znanych czarnych i zielonych herbat!

Jeszcze więcej! 

  • Matcha jest 10 razy silniejsza od parzonej zielonej herbaty.
  • Matcha jest rozbijana wraz  z chlorofilem.
  • Matcha zawiera łatwo przyswajalny błonnik.
  • Matcha zawiera witaminę C, wapń, magnez, chrom, selen i cynk oraz wiele innych składników odżywczych, witamin i minerałów.

Skutki picia Matcha są natychmiast zauważalne ze względu na jego bardzo drobnoziarnistą strukturę, która przyspiesza wnikanie do ciała!

DōMatcha
Odkryj DōMatcha®….Twoje ciało i umysł podziękuje Tobie!

Aby uzyskać więcej informacji na temat produktu DōMatcha® przejdź do www.domatcha.com lub skontaktuj się z nami pod adresem: kontakt@vitaminsandmore.pl

*Te oświadczenia nie zostały ocenione przez Food and Drug Administration. Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.