DōMatcha_HistoriaDlaczego DōMatcha®?

DōMatcha® jest w 100% autentyczną japońską herbatą, pochodzącą bezpośrednio z Kagoshima i Uji w regionie Kyoto, gdzie jest produkowana z najwyższą starannością i jakością. Nasz dostawca ma siedzibę w Uji, Kyoto i istnieje w branży herbaty od 300 lat. Nasza marka jest również wspierana przez słynnego mistrza herbaty,Japończyka, Pana Kazunori Handa, którego rodzina istnieje w biznesie herbaty od 400 lat.

Jakość 

DōMatcha® jest uprawiana, zbierana i przetwarzana bardzo ostrożnie na każdym etapie, aby zachować świeży, bogaty  smak i najwyższą ilość składników odżywczych, jest to japoński sposób! W procesie produkcji stosowanych jest bardzo mało maszyn, aby zapewnić najwyższą jakość i pozostać wiernym starożytnym metodom wytwarzania matcha.

Tylko najlepsze i najmłodsze,dojrzewające w cieniu, górne liście są zbierane ręcznie. Tuż po żniwach DōMatcha® jest dokładnie odparowywana, aby zapobiec utlenianiu, a następnie przechowywana w specjalnie zaprojektowanych miejscach sprzyjających  zachowaniu jej świeżości przez cały rok. Jeszcze przed roztarciem wszystkie szorstkie włókna (łodygi i żyłki) są usuwane, aby zredukować gorzki smak. Niektórzy producenci używają do Matcha nie tylko liści niższej klasy, ale także inne szorstkie łodygi i włókna, aby uzyskać więcej objętości i obniżyć koszty.

DōMatcha_ProdukcjaPowolne mielenie na tradycyjnych granitowych kamieniach  gwarantuje maksymalną ochronę składników odżywczych,ponieważ kamienie łamią włókna naturalnie bez przegrzewania i “spalanie” proszku. Matcha, która jest produkowany poza Japonią jest zwykle mielona za pomocą gorącego powietrza pod ciśnieniem, który niszczy naturalną strukturę i przegrzewa liście zielonej herbaty czego skutkiem jest proszek o niskiej wartości odżywczej.

DōMatcha® łatwo traci kolor, smak i składniki odżywcze jeśli jest narażona na działanie światła i powietrza (utlenianie), dlatego przechowywanie w właściwy sposób jest bardzo ważne. DōMatcha® jest bardzo dobrze zabezpieczona w foliowej torbie i szczelnie zamkniętej aluminiowej puszce.

Czystość 

Jedynym sposobem, aby być naprawdę pewnym jakości matcha jest pytanie o wyniki  badań z niezależnego laboratorium. Cała nasza matcha jest badana przez niezależne laboratoria. Nigdy nie ma żadnych pozostałości środków chemicznych czy pestycydów. DōMatcha® jest klarowna, czysta i bez żadnych dodatków.

Organiczna DōMatcha® jest certyfikowana przez JONA (Japan Organic and Natural Foods Association) i  JAS (Japan Agriculture Standard), które wprowadzają  bardzo  rygorystyczne  przepisy i wymagają wyższych standardów niż certyfikacja północnoamerykańskich stowarzyszeń. Wymagają one stosowania tylko nawozów naturalnych i upraw herbaty wolnej od chemii na co najmniej 3 lat przed certyfikacją. Organiczne DōMatcha® jest również certyfikowane przez  AB (Agriculture Biologique). Ekologiczne produkty opatrzone tym logo muszą zawierać więcej niż 95%  składników organicznych. Organiczne DōMatcha® jest również certyfikowany przez Eu Algriculture, organ Wspólnoty Europejskiej. Posiada także certyfikat koszerności.

Wniosek 

Podaruj sobie prezent DōMatcha®, naszą klarowną czystą i wolną od dodatków potężną dawkę energii i spraw że starożytny luksus matcha będzie Twoim codziennym rytuałem.

DōMatcha
Odkryj DōMatcha®….Twoje ciało i umysł podziękuje Tobie!

Aby uzyskać więcej informacji na temat produktu DōMatcha® przejdź do www.domatcha.com lub skontaktuj się z nami pod adresem: kontakt@vitaminsandmore.pl

*Te oświadczenia nie zostały ocenione przez Food and Drug Administration. Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.