A gdyby TWOJA przygoda zaczęła się u NAS ?

Kim zatem JESTEŚMY ? Cały ten mały świat: VITAMINS AND MORE to wyłączny dystrybutor jednych z najbezpieczniejszych i najbardziej efektywnie działających suplementów diety na świecie – NORDIC NATURALS® oraz własnych marek, które dostarczamy do najlepszych aptek w Polsce szkoląc, promując, mając na uwadze dbanie o środowisko, zdrowie oraz zadowolenie klienta.

To, czym się kierujemy przede wszystkim, to dbanie o wyjątkową, spójną i odpowiedzialną markę, aby każdego dnia sprostać wymaganiom naszych klientów. Wow! To wszystko!

Ponieważ jesteśmy pionierami w dystrybucji idei wysokowartościowych i szczególnie przebadanych suplementów diety oraz idei suplementacji, VITAMINS AND MORE potrzebuje właśnie ciebie!

Szukamy Koordynatora Sprzedaży i Szkoleń Mężczyzna/Kobieta, który dołączy do naszego lokalnego zespołu 🙂

Na czym to dokładnie polega ?

  • Promujesz: produkty dostosowane do potrzeb klientów (biologia, fitoterapia, dietetyka i kosmetyka nie mają dla ciebie tajemnic). Będziesz nawiązywać bliską współpracę z klientami: jesteś menedżerem, który wie, jak nadać kierunek i wzbudzić poczucie odpowiedzialności dbania o swoje zdrowie, tak aby aby osiągać razem jeszcze lepsze wyniki.

  • Edukujesz: jako specjalista ds. szkoleń. Pozwolimy ci wydobyć z siebie tę cechę osobowości, która pozwoli Ci oferować swoim klientom szereg innowacyjnych produktów dla poprawy ich samopoczucia, zdrowia i lepszego życia.

  • Zarządzasz: z mistrzowską precyzją w stylu Steve’a Jobsa swoim otoczeniem. Wszystko masz pod kontrolą i nic nie umknie twojej uwadze!

Interesujące, nieprawdaż ? Jeśli sektor farmaceutyczny przykuwa twoją uwagę, a promocja, szkolenia i sprzedaż to coś, czym się interesujesz, a zwłaszcza jeśli chcesz rozwinąć swoje umiejętności, nie wahaj się … Dołącz do nas! My zapewniamy profesjonalne przygotowanie, miłą atmosferę sprzyjającą Twojemu dobremu samopoczuciu w pracy.

Podsumowując, nie mamy nic do dodania poza tym, że … Już nie możemy się doczekać współpracy z Tobą!

Stanowisko do objęcia w Warszawie / pełny etat
Biegła znajomość języka angielskiego
Prawo jazdy kat. B
Wykształcenie wyższe (medyczne, farmaceutyczne, biologiczne będzie dodatkowym atutem)
Doświadczenie w sprzedaży mile widziane
Optymizm i entuzjazm w działaniu
Wysoka kultura osobista
Wysoki poziom umiejętności sprzedażowych i organizacyjnych
Kreatywność, zaangażowanie, komunikatywność

aplikuj

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji  zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).