VITAMINS & MORE to wyłączny dystrybutor jednych z najbezpieczniejszych i najbardziej efektywnie działających suplementów diety na świecie – NORDIC NATURALS®, które dostarczamy do najlepszych aptek w Polsce.

VITAMINS & MORE od początku swojej działalności promuje konsekwentne podnoszenie kwalifikacji pracowników, aby odpowiadać na potrzeby zmieniającego się rynku. Trening, szkolenia oraz indywidualna, zdeterminowana odpowiedzialność za rozwój kariery są kluczowymi elementami wyznawanej przez nas filozofii biznesu. Rozwój naszej firmy zależy głównie od rozwoju i sukcesu ludzi, którzy ją tworzą. Dajemy pracownikom to, czego potrzebują aby móc się rozwijać. Odnoszone przez pracownika sukcesy znajdują swoje odzwierciedlenie nie tylko w wysokości jego pensji, ale także w różnego rodzaju dodatkowych świadczeniach.

Oferujemy ścieżki kariery oraz szerokie możliwości dla kandydatów o różnorodnym wykształceniu i ambicjach. Niezależnie od tego, co Cię interesuje – od kierowania rozwojem produktu, po sprzedaż i wprowadzanie na rynek – możemy zaoferować utalentowanym osobom ambitne i satysfakcjonujące stanowiska.

Jeżeli bliskie są Ci podobne wartości, to być może praca w naszej firmie czeka właśnie na Ciebie.

W chwili obecnej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL MEDYCZNO-FARMACEUTYCZNY
region: śląski, małopolski oraz mazowiecki

OPIS STANOWISKA:

  • promocja i aktywna sprzedaż produktów w aptekach, współpraca z lekarzami oraz budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami firmy
  • realizacja celów sprzedażowych na podległym terenie
  • kształtowanie wizerunku firmy

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe (medyczne, farmaceutyczne, biologiczne będzie dodatkowym atutem)
  • doświadczenie w sprzedaży mile widziane
  • optymizm i entuzjazm w działaniu
  • wysoka kultura osobista
  • wysoki poziom umiejętności sprzedażowych i organizacyjnych
  • kreatywność, zaangażowanie, komunikatywność
  • prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia- umowa o pracę
  • pracę w stabilnej firmie nastawionej na rozwój
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji  zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).