Zdobywszy zaufanie lekarzy, farmaceutów, badaczy, dystrybutorów i konsumentów, Nordic Naturals jest cały czas uważany za lidera doskonałości w swojej branży.
Nordic Naturals jest stale nagradzany prestiżowymi nagrodami:

2015 Best of Supplements Award

Nordic Naturals Vitamin D3 Gummies otrzymał nagrodę Best of Supplements 2015 przyznawaną przez magazyn Better Nutrition. Czytelnicy, personel i eksperci od suplementów są zgodni, że Vitamin D3 Gummies jest zwycięzcą. My również zgadzamy się z werdyktem!

2015 Back To School Essentials Award

Magazyn “Taste For Life” zapoznał się z wieloma produktami, które mają pomóc dzieciom w rozpoczęciu roku szkolnego 2015/2016. Wybrali Omega Boost Junior od Nordic Naturals jako zdobywcę nagrody Essentials Award w kategorii suplementów.

VITY AWARD 2015

Magazyn Vitamin Retailer wyróżnił Ultimate Omega od Nordic Naturals, nagrodą Vity Award 2015 jako #1 Omega-3 w Stanach Zjednoczonych. Nagroda ta przyznawana jest w corocznej ogólnokrajowej ankiecie czytelników magazynu.

Natural Choice Award 2015

Magazyn Whole Foods wyróżnił multiwitaminę Nordic Berries nagrodą Natural Choice 2015 w kategorii suplementów dla dzieci. Nordic Berries od dawna cieszy się uznaniem branży i jest #1 wśród witamin dla dzieci w Stanach Zjednoczonych.

2015 Clean Choice Award

Arctic Cod Liver Oil otrzymał nagrodę Clean Choice 2015 od magazynu Clean Eating w kategorii “Najwyżej oceniane suplementy”. Zdobywcy nagrody Clean Choice Award tworzą listę 100 najczystszych produktów na rynku. Produkty są oceniane pod względem smaku, czystych składników, wygody i zrównoważonego rozwoju.

Delicious Living Supplement Award 2015

Firma Nordic Naturals zdobyła doroczną nagrodę Delicious Living’s już czwarty rok z rzędu. Tegorocznym zwycięzcą w kategorii “Best Omega-3” jest Omega-3 Phospholipids, nowa, silna alternatywa dla oleju z kryla.

2015 Essentials Award

Nazwany już przez ekspertów z branży “najlepszym omega-3 na rynku”, Nordic Naturals Omega-3 Phospholipids został nagrodzony przez magazyn Taste for Life, nagrodą Suplement Essentials Award 2015 for Best Omega.

2014 NEXTY Editor’s Choice Award

Nordic Naturals Omega- 3 Phospholipids został nagrodzony przez New Hope Natural Media – twórców targów Natural Products Expo East (NPEE) i West (NPEW) nagrodą NEXTY Editor’s Choice 2014 w kategorii suplementy diety. Zwycięzcy są przyszłością swojej kategorii demonstrując nadzwyczajną innowację, integrację i inspirację dla innych.

2014 Essentials Award

Magazyn Taste for Life uhonorował Nordic Naturals Vitamin C Gummies swoją nagrodą 2014 Essentials Award za najlepszy suplement dla dzieci powracających po wakacjach do szkoły. Vitamin C Gummies został uznany za pomocny w łagodzeniu stresu, ułatwiający adaptację do zmian, i pomaga zachować zdrowe skupienie wśród uczniów. Ten 100% wegetariański produkt dostarcza 250 mg witaminy C w każdej pysznej, cierpkiej w smaku porcji.

2014 Best of Suplement Award

Omega Boost zajął pierwsze miejsce w konkursie Better Nutrition Best of Supplements 2014. Ten kremowy, pyszny preparat otrzymał najwyższą nagrodę w kategorii “Najlepszy Omega-3”.

VITY AWARD 2014

Magazyn Vitamin Retailer uhonorował dwa produkty Nordic Naturals, wybrane w ogólnokrajowej ankiecie czytelników, swoją doroczną nagrodą Vity Award. Zwycięzcy to: Ultimate Omega (remis) za najlepszy suplement EFA w kategorii Specjalistyczne i ziołowe suplementy diety. Omega-3 Pet dla najlepszego suplementu dla zdrowia kategorii Specjalistyczne i ziołowe suplementy diety.

2014 Clean Choice Award

Nordic Naturals Complete Omega Xtra czostał wybrany do nagrody 2014 Clean Choice Award przez magazyn Clean Eating w kategorii suplementy diety. To już drugie wyróżnienie produktów Nordic Naturals przez Clean Eating, a pierwsze poważne wyróżnienie dla Complete Omega Xtra.

Delicious Living Supplement Award 2014

Już trzeci rok z rzędu, Delicious Living wybrał Nordic Naturals laureatem ich dorocznej nagrody Suplement Award. Tegorocznym zwycięzcą w kategorii “Najlepszy Omega-3” jest Ultimate Omega, najpopularniejszy koncentrat Nordic Naturals i najpopularniejszy suplement na bazie oleju rybiego w Stanach Zjednoczonych na rynku produktów naturalnych.

2013 Best of Suplement Award

DHA Xtra -suplement od Nordic Naturals – formuła DHA o najwyższej intensywności jest zdobywcą nagrody Better Nutrition Best of Suplements 2013. DHA Xtra zwyciężyła w kategorii “Najlepszy Omega-3 / niezbędny kwas tłuszczowy”.

NutrAward 2013

Nordic Omega-3 Jellies zdobył nagrodę NutrAward 2013 dla “Najlepszego Nowego gotowego produktu” na 15 dorocznej ceremonii Nutracon. Nutracon jest znaną konferencją dotyczącą składników oraz innowacji technologicznej w branży zdrowia i żywienia. Zwycięzcy zostali wybrani w drodze głosowania ważonego komisji złożonej z ekspertów i zarejestrowanych uczestników trzech wydarzeń branżowych Nutracon, Engredea i Expo West.Nagroda została przyznana na podstawie kilku czynników, w tym kreatywnych koncepcji produktu, opakowania i działania na zdrowie

2013 Essentials Award

Taste For Life nagrodziła nasz Complete Omega-3.6.9-D nagrodą Essentials Award 2013 w kategorii oleje bogate w omega. “Nagrody te zwracają uwagę na wyjątkowe cechy produktu w czterech kategoriach istotnych dla konsumentów”, pisze Taste For Life. Znany w branży ze względu na unikalną równowagę zasadniczych kwasów omega, Complete Omega-3.6.9-D został doceniony za dostarczanie witaminy D3 o większej biodostępności..

2012 Best of Supplements Award

Ultimate Omega Xtra wygrywa nagrodę Best of Suplements za rok 2012! Better Nutrition poprosił swoich czytelników, personel i radę, złożoną z ekspertów w dziedzinie suplementów diety, aby wybrali “najlepszych z najlepszych w świecie suplementów diety” w 16 kategoriach. Ultimate Omega Xtra wygrał w kategorii niezbędnych kwasów tłuszczowych.

2012 Foodie Award

Ultimate Omega od Nordic Naturals zdobył pierwsza doroczną nagrode magazynu Clean Eating – Foodie Award! Po ocenie niezliczonych produktów w kategorii smak, posmak w ustach, składniki, odpowiedzialne pakowanie i wygoda, Ultimate Omega został zwycięzcą w kategorii Ulubiony Suplement, udowadniając po raz kolejny, że najwyższej jakości olej rybi może być zdrowy, smaczny i zrównoważony.

Delicious Living Supplement Award 2012

Magazyn Delicious Living rozpoczął inicjatywę przyznawania nagród aby edukować konsumentów o firmach zajmujących się produkcją suplementów diety, które naprawdę się wyróżniają pod względem badania składników, innowacji i zrównoważonych, zgodnych z ekologią praktyk. Nagroda została przyznana po długim i wyczerpującym procesie badania bezpieczeństwa, czystości i efektywności produktów Nordic Naturals.

Vity Award 2011

Już piąty rok z rzędu, magazyn Vitamin Retailer nagrodził Nordic Naturals nagrodą Vity Award, uhonorowując najlepiej sprzedające się w branży produkty na podstawie ogólnokrajowego badania przeprowadzonego w sklepach ze zdrową żywnością. Nagrody to: Najlepszy Suplement zawierający niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe NNKT: Omega-3. Najlepszy suplement dla zdrowia dzieci: Nordic Berries.

2011 Taste for Life Essentials Award

Redaktorzy Taste for Life wybrali Nordic Berries zdobywca nagrody Essentials Award 2011 w kategorii produkty dla dzieci.

2010 Alive Award of Exellence – zdobywca złotego medalu

Children’s DHA został zdobywcą złotego medalu 2010 w kategorii produkty dla dzieci, przyznawanego przez magazyn Alive. Nagroda ta wyszukuje i promuje nadzwyczajne i innowacyjne produkty, zwiększając wiarygodność naturalnych produktów zdrowotnych.

Best of Supplements 2010

Magazyn Better Nutrition uhonorował Ultimate Omega – D3 jako najlepszy suplement w kategorii Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe.

PRODUCENT ROKU 2010

Magazyn Vitamine Retailer przyznał Nordic Naturals tytuł Producenta Roku 2010, w uznaniu doskonałości w jakości, przywództwa w nauce i innowacji, poszanowania środowiska naturalnego i poświęcenie dla dystrybutorów i przemysłu jako całości.

EXPORTER ROKU 2010

Commercial News USA przyznało Nordic Naturals tytuł Exportera roku 2010 w kategorii zdrowie i uroda.

Vity Award 2010

Doroczna nagroda Vity Award magazynu Vitamin Retailers przyznawana jest najlepiej sprzedającym się produktom w branży na podstawie ogólnokrajowego badania w sklepach ze zdrową żywnością. Nordic Naturals przyznano następujące nagrody: Kategoria Specjalistyczne i ziołowe suplementy diety – Najlepszy Suplement zawierający niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe NNKT – Omega-3 Kategoria Specjalistyczne i ziołowe suplementy diety – najlepszy suplement dla zwierząt – Pet Cod Liver Oil.

TOP NOTCH AWARD 2009

Redaktorzy magazynu Taste for Life nagrodzili Prenatal DHA od Nordic Naturals nagroda Top Notch w kategorii dzieci i niemowląt

VITY AWARD 2009

Dystrybutorzy wybrali Omega-3 od Nordic Naturals najlepszym z najlepszych wśród suplementów diety drugi raz z rzędu

SUPERIOR TASTE AWARD 2009

Międzynarodowy instytut smaku i jakości złożony z szefów kuchni i sommelierów (International Taste and Quality Institute) nagrodził Arctic Cod Liver Oil od Nordic Naturals dwoma gwiazdkami w corocznym plebiscycie Superior Taste Awards.

NATURAL CHOICE AWARD 2009

Magazyn Whole Foods uhonorował Ultimate Omega od Nordic Naturals doroczną nagrodą, na podstawie głosowania, na najlepiej sprzedający się suplement wśród dystrybutorów produktów naturalnych.

VITY AWARD 2008

W prestiżowym plebiscycie Vitamin Retailer Awards, dystrybutorzy wybrali Omega-3 od Nordic Naturals najlepszym z najlepszych wśród suplementów diety.

#1 BRAND FOR CONSUMERS SATISFACTION 2008

Consumerlab uznało Nordic Naturals za najlepszy w ocenie satysfakcji klienta wśród wszystkich marek działających w ośmiu różnych kanałach dystrybucji.

SOCIALLY RESPONSIBLE BUSINESS AWARD 2008

Przyznana Nordic Naturals w uznaniu za doskonałość w łączeniu biznesu ze społeczną odpowiedzialnością w każdym aspekcie działania.

BEST OF SUPPLEMENTS 2008 & 2009

Magazyn Better Nutrition uznał Ultimate Omega od Nordic Naturals przez dwa lata z rzędu za najlepszy suplement diety.

GREAT GEAR OF THE YEAR AWARD 2007

Zespół sportowców, specjalistów w zakresie zdrowia i fitness magazynu Shape You uznali Ultimate Omega od Nordic Naturals zwycięzcą w kategorii Suplementy diety.

CERTIFIED GREEN BUSINESS 2007

The Monterey Bay Area Green Program odznaczyło Nordic Naturals certyfikatem Green Business przyznawanym firmom, które prowadzą działalność gospodarczą w sposób przyjazny dla środowiska.

VITY AWARD 2007

W prestiżowym plebiscycie Vitamin Retailer Awards, dystrybutorzy wybrali Children’s DHA od Nordic Naturals najlepszym z najlepszych wśród suplementów diety.

MOST VALUABLE PRODUCTS AWARD 2007

Magazyn Therapy Times uznał produkty dla dzieci od Nordic Naturals za posiadające największy wpływ na dzisiejsze praktyki terapeutyczne.

KID KRITICS SEAL OF APPROVAL 2006

Oleje rybie od Nordic Naturals spełniają surowe normy wyznaczone dla składników i zdobywają zatwierdzenie Kid Kritics po „ślepym teście” smaku.

AWARD OF EXELLENCE 2005

Magazyn Alive uchonorował Arctic Cod Liver Oil od Nordic Naturals tytułem najlepszego produktu w kategorii suplement zawierający niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (NNKT).

#1 IN CONCENTRATION, FRESHNESS, PURITY 2005

Norweski magazyn Mat og Helse (Żywność i Zdrowie) umieścił firmę Nordic Naturals na pierwszym miejscu wśród dziesięciu najlepszych marek produkujących suplementy na bazie oleju rybiego na rynku norweskim.

BEST TASTE 2004 & 2005

Przez dwa lata z rzędu oleje rybie od Nordic Naturals zostały docenione za najlepszy smak przez American Culinary Institute (dawniej znany jako American Tasting Institute).

TOP NEW PRODUCT AWARD 2003

Dystrybutorzy naturalnych produktów zdrowotnych w całej Ameryce wybrali Omega Woman od Nordic Naturals najlepszym nowym produktem w kategorii produkty dla zdrowia kobiet.

PRODUCT MERIT AWARD 2003

Nutrition Business Journal of New Hope Natural Media docenił produkty Nordic Naturals swoją nagrodą za innowacje, kreatywność i penetrację rynku.

GOLD MEDAL AWARD 2003

The American Culinary Institute (dawniej znany jako American Tasting Institute) uznał Arctic Cod Liver Oil od Nordic Naturals za najlepiej smakujący olej z wątroby dorsza na rynku.